Przejdź do treści

Aktualności

Aktualności

Outlet

dollardudePolecamy towary z naszego outletu

Atesty higieniczne Mitech piasek pustyni, baranek oraz farba mineralna

ATEST piasek MIN

 

Od 11.07.2017 farby strukturalne Mitech Piasek Pustyni i Baranek oraz farba wewnętrzna mineralna Mitech MIN mogą być stosowane w ośrodkach służby zdrowia w tym w szpitalach, szkołach, żłobkach, w przemyśle m.in. spożywczym.

 

Atest higieniczny HK/B/0503/02/2017 dla farb strukturalnych Piasek Pustyni i Baranek.

Atest higieniczny HK/B/0503/01/2017 dla farby mineralnej.

 

Atesty obowiązują do 11.07.2022

Nowy katalog produktów Mitech 2017

Katalog Mitech 2017-1Nowy sezon prac budowlanych, nowy katalog. Udostępniamy nowy Katalog 2017 z produktami Mitech. W katalogu znajdziecie Państwo szeroką ofertę produktów chemii budowlanej poszerzoną o zewnętrzne systemy dekoracyjne i produkty przeznaczone do renowacji starego budownictwa. Katalog w wersji elektronicznej do pobrania ze strony internetowej, wersja drukowana dostępna u naszych przedstawicieli handlowych. Zachęcamy do lektury.

Katalog produktów 2017

Mitech Dekomasa tynk modelowany

Tynk modelowany Mitech Dekomasa jest masą gotową do użycia przeznaczony do wykonywania dekoracyjnych tynków strukturalnych wewnątrz budynków. Tworzy trwałą i elastyczną warstwę o wysokiej odporności. Odpowiednia aplikacja pozwala kreować efekty starych technik malarskich np. tynku weneckiego. Doskonale nadaje się wykonania imitacji cegły i kamienia z wykorzystaniem szablonów Mitech. Dekomasę można nakładać na równych i odpowiednio przygotowanych podłożach mineralnych tj. beton, tynki cementowe, cementowo – wapienne, na płytach gipsowo-kartonowych. Jako warstwę wykończeniową stosuje się farbę lazurującą.

dekomasa2

dekomasa3dekomasa1

Zewnętrzna dekoracyjna farba strukturalna Mitech baranek

Akrylowa wodorozcieńczalna zewnętrzna farba strukturalna służy do dekoracyjnego malowania elewacji. Charakteryzuje się dobrym kryciem, maskuje drobne nierówności i pęknięcia, łatwa w aplikacji. Na malowanym podłoży tworzy barwną powłokę o strukturze drobnego baranka. Może być również stosowana wewnątrz pomieszczeń na podłożach z płyt gipsowo-kartonowych, z tynków cementowo-wapiennych, cementowych, gipsowych.

Farba dostępna jest w 10 kolorach podstawowych.

 

zewdekor

 

 

evo 11

SWF file not found. Please check the path.

aleo

program-regionalny
slaskie
unia-europejska

Zapraszamy do zapisania się do naszego bezpłatnego newslettera, w którym będziemy Państwa informować o kolejnych działaniach podejmowanych przez firmę Mitech.